بالیاژ مو اصفهان

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 


برای رزرو وقت بالیاژ مو در اصفهان تماس بگیرید ⁦09134750975


بالیاژ تکنیکی از هایلات کردن مو می باشد که در آن از فویل و یا کلاه مش استفاده نشده و موها با نظم خاصی دکلره نمی شوند. بلکه رنگ روشن و یا مواد دکلره بدون نظم خاصی روی قسمت های مختلف مو زده می شود و ترکیب رنگی مانند سایه روشن روی موها ایجاد می کند که حالتی بسیار طبیعی و جذاب و دخترانه دارد.

در آمبره و سامبره تفاوت رنگ بین قسمت های مختلف مو حالت افقی دارد . یعنی قسمتی از ریشه مو تیره و حالت افقی هرچه به سمت پایین مو می آییم رنگ آن روشن تر می شود. ولی در بالیاژ هایلات های مو به طور نامنظم و عمودی در لابه لای موها خواهد بود و حالتی بسیار جذاب و دلربا مانند تلالو نور روی موها پدیدار می شود.
به طور کلی تکنیک های یاد شده همه جز مدرن ترین و به روز ترین تکینک های آرایشی هستند که زیبایی و جذابیت بسیار زیادی برای چهره شما به ارمغان می آورند علاوه بر این تکنیک های فوق معمولا هیچ آسیبی به ریشه موها نمی زند و موها دچار خشکی و آسیب های جدی بعد از دکلره نشده و سلامت موها تا حد زیادی تضمین می گردد.  
نکته قابل توجه دیگر در زمینه تکنیک های آمبره , سامبره و بالیاژ مو اینکه با رشد ریشه موها و بعد از گذشت زمان  جذابیت و زیبایی لایت شما تغییری نخواهد کرد و نیاز به ریشه گیری و رنگ کردن های مکرر و ترمیم نیست و لازم نیست هر ماه هزینه ای برای ریشه گیری و یا تغییر رنگ موهای خود بدهید.
تکنیک های زیبایی فوق نیاز به نگهداری خاصی ندارند و با یک سشوار روزانه شما می توانید جلوه ای جذاب از آبشار موهای خود داشته باشید بدون اینکه نگران ریشه های در آمده موهای خود باشید .

البته انجام تکنیک های فوق به تخصص و مهارت ویژه ای نیاز دارد و انجام این تکنیک ها در منزل و یا سالن های آرایشی نا معتبر و حرفه ای نه تنها نتیجه مطلوب و ایده آل را برای شما فراهم نمی کند بلکه ممکن است باعث آسیب جدی به موهای شما شود. پس اگر تصمیم به آمبره , سامبره , بالیاژ و یا هر نوع هایلات برای موهای خود گرفته اید حتما به سالن های معتبر و با تجربه در زمینه رنگ و هایلات مراجعه کنید.

نام دارنده سایت

آرایش دائم در اصفهان

سالن زیبایی دلسا فنایی


ارائه خدمات زیبایی در بهترین سالن زیبایی در اصفهان با رعایت پروتکل های بهداشتی با استفاده از بهترین متریال و قیمت بسیار مناسب

فقط تماس بگیرید پیام پاسخ گو نیستم

تلفن: 09134750975

فرم ورود

فرم ثبت نام

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.